Cycki!

Przedstawimy porady dla mężczyz lubiących pieścić piersi!

 

Niektóre kobiety mogą być sfrustrowane, kiedy ich partnerzy nie poświęcają czasu na zabawę z ich piersiami. Większość mężczyzn pomija zabawę z piersami w grze wstępnej, bo są tacy napaleni na seks i uważają, że stymulacja łechtaczki wystarczy. Jednak jeśli chcesz być dobry w seksie to musisz stymulować wszystkie strefy erogenne, w tym piersi. Oto kilka porad, jak zaspokoić kobietę poprzez zabawę z piersiami:

 

1. Pamiętajcie nie ma dwóch takich samych piersi. Każda pierś jest wyjątkowa i nie ma konkretnej metody na ich pieszczoty. Musisz spytać się kobiety co ją podnieca i w jaki sposób masz pieścić jej piersi.

2. Podrażnij jej brodawki. Całuj namiętnie całe piersi, a kiedy jej ciało będzie wiło się z podniecenia zacznij ssać jej brodawki.

3. Jeśli nie jesteś pewny jak pieścić piersi, po prostu spytaj się partnerki, jak lubi być dotykana. Na przyszłość już bedziesz wiedział jak ją zaspokoić.

4. Możesz do erotycznej gry wprowadzić jakieś nowe rzeczy. Mogą to być na przykład kostki lodu, którymi będziesz dotykał jej piersi.

5. Komplementy. Nie możesz o nich zapominać! Komplementy są najbardziej niedocenianym afrodyzjakiem na świecie. Komplementy przecież zwiększają zaufanie i poprawiają samopoczucie. Kiedy bawisz się piersiami partnerki nie zapomnij o chwaleniu ich i mówieniu, że są niesamowite.

 

Autor: tube

Data: 2014-11-13 10:32:54