Co warto wiedzieć o erotyce w sieci?

897

Kiedyś na strony erotyczne zaglądali głównie mężczyźni, jednak od pewnego czasu, w związku z tym, że panie czują się coraz bardziej świadome siebie oraz swej seksualności, też zaczęły zaglądać. Buszowanie w Internecie na stronach erotycznych jest fascynujące, pod warunkiem jednak, że ma się świadomość jak korzystać ze stron i witryn o tej tematyce. 

Co należy wiedzieć o erotyce w sieci? 

Szukając znajomości friends with benefits oraz one night stand, warto zarejestrować się na jednym z rekomendowanych portali erotycznych. Pełen proces rejestracji oraz weryfikacji przebiega sprawnie, tak więc szybko można cieszyć się możliwością flirtowania z atrakcyjnymi kobietami. Flirt często połączony jest z wysyłaniem pikantnych treści, wskazane jest też posiadanie zdjęcia dla dorosłych, najlepiej kilku tak by jeszcze chętniej przybliżyć oraz zachęcić do siebie kobietę. Często od jakości wykonania zdjęcia, zależy to, czy dana kobieta zechce z Tobą dalej pisać. 

W jaki sposób wysyłać fotki erotyczne? 

Sexting jeśli nie jest dogłębnie przemyślany i zaplanowany, może powodować wiele negatywnych konsekwencji. Przede wszystkim, należy zachować ostrożność, please send nude nie musi oznaczać wysyłania bez rozwagi całego siebie w negliżu. Wyślij takie zdjęcie na którym nie da rady się Ciebie rozpoznać, czyli bez twarzy oraz innych charakterystycznych cech. Korzystaj z flirtów w telefonie oraz nie wysyłaj od razu całości, raczej niech to będą fragmenty. Starannie wykonane zdjęcie obojczyków, czy też fragmentu pleców również może być zmysłowe i pociągające. 

Podsumowanie 

Wysyłanie fotek erotycznych to sposób, by skutecznie zachęcić do siebie tę drugą osobę. Pamiętaj jednak, że sexting należy prowadzić w sposób przemyślany, by nie narazić się na przykre konsekwencje. Przy wysyłaniu fotek erotycznych ważna jest obopólna zgoda, więc przed wysłaniem, warto sprawę tę przedyskutować oraz wypracować zgodę a także warunki w oparciu o które, fotki zostaną przesłane. Od wzajemnego porozumienia zależy satysfakcja z sextingu.