Sex shopy – jak kupować bezpiecznie i dyskretnie?

1712

Naturalnie coraz więcej osób korzysta z seks shopów, w szczególności, że z racji pandemii jest coraz więcej singli. Jednakże wielu z nich nadal zastanawia się, w jaki sposób mogą z nich korzystać w bezpieczny oraz dyskretny sposób? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jeśli chcesz wybrać się do stacjonarnego sex shopu

Pójście do sklepu erotycznego niedaleko naszego miejsca zamieszkania po raz pierwszy nie jest łatwe, ale jeśli uda nam się przezwyciężyć nasze obawy, powinniśmy wiedzieć, że czasami nawet lepiej jest udać się do takiego sklepu erotycznego.

 Na przykład jeśli posiadamy partnerkę i chcemy dobrać dla niej odpowiednią bieliznę erotyczną, możemy bez problemu tam z nią przyjść, a nawet bezpośrednio skonsultować wybór z osobą za ladą. 

Jeśli chodzi o zalety sklepów internetowych, potrzeba oczywiście większej swobody, ale tu może przytrafić się nam taka rzecz, że zamówiona przez nas erotyka niekoniecznie będzie zapakowana w odpowiedni sposób – przykładowo kształt będzie bardzo wymowny, bądź sklep będzie się reklamował na naszej paczce – co jest niedopuszczalne zresztą w dzisiejszych czasach.

Pamiętaj jednak, aby się tego nie wstydzić, ponieważ seks jest jedną z naszych najbardziej podstawowych potrzeb i coraz więcej osób zaczyna dbać o swoje życie erotyczne, aby po jakimś czasie nie stało się monotonne. Jeśli jednak wejdziemy – czy to na stronę sklepu erotycznego, czy do stacjonarnego sex shopu, to strach przed takimi miejscami na pewno zmniejszy się i będziesz mógł dalej urozmaicać swoje życie seksualne bez problemów. 

Płatności na rzecz seks shopów online

Zwykle podczas zakupów online sklepy internetowe oferują kilka metod płatności. Najpopularniejszy wciąż pozostaje przelew natychmiastowy (BLIK), czyli internauta wybiera swój bank, w którym posiada konto, a następnie pośrednik transakcji rejestruje przelew i natychmiast przekazuje środki sprzedawcy. Drugą popularną metodą płatności jest użycie karty płatniczej lub kredytowej. Obie formy są bardzo wygodne, pozwalając na dokonanie płatności w krótkim czasie. Dla wielu osób to dobre rozwiązanie, bo ze względu na skróconą procedurę, sklep wysyła zazwyczaj tego samego dnia – jednakże przed zakupem warto dowiedzieć się, czy nasza przesyłka jest odpowiednio dyskretnie zapakowana. 

Dlaczego nie warto się bać korzystania z tej formy erotyki?

Nie powinieneś bać tego nawet w związku, ponieważ w ten sposób możesz pokazać swojej partnerce, że zależy ci na dobru twojego związku. Dlatego rozważ skorzystanie z tej opcji – sklep z artykułami erotycznymi może być najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojego partnera.  Takie „ciuszki” to również dobry prezent na rocznicę ślubu czy walentynki, co oznacza, że oprócz uszczęśliwienia partnera, będziesz mógł uprawiać lepszy seks w swoim łóżku. Pamiętaj jedynie o tym, aby nie przesadzić, ponieważ możesz przecież przestraszyć swojego partnera jakąś zbyt odważną zabawką erotyczną, dlatego też na pierwszy raz wybierz coś, czego się po prostu nie przestraszy.

źródło: https://lalola.pl